REİS SEN NE DEDİN DE BİZ YAPMADIK ?
25 Haziran 2018 Pazartesi
Bu aziz ve necip millet alim olmasa da ariftir. Kendine yapılan kötülüğü affeder, ama mukaddesat, vatan ve milletine yapılanı affetmez! Vefalıdır, hiçbir iyiliğin altında kalmaz, asla unutmaz. İnsan gerçekten böyle bir milletin mensubu olmakla iftihar ediyor.

28 Şubat zemherisini yiyen, ekonomisi IMF ye teslim edilen, terör örgütleri kapısının önünde, evinin içinde, sokakta, her köşede, türlü türlü eziyet ederken tehdit ve iltimastayken millet canından bezmiş, müstemleke olduğu her halinden belli öz vatanında esir ve parya iken devletin bastığı kitaplarda bulunan bir şiiri okuması nedeniyle Pınarhisar Cezaevi’ne gönderilen, artık muhtar bile olamaz manşeti atılan Recep Tayyip Erdoğan’ı zindandan başkanlığa giden yolda hiçbir zaman yalnız bırakmayan bu necip, asil ve aziz millettir!

Reis,

Biz hep seninleydik, ölümüne seninleydik, yolun yolumuz, davan davamız, derdin derdimiz! Bir işaretin yeter ve biz ölümü değil, cehennemi göğüsleyerek meydandayız.

Şimdi Türkiye’nin vakti, milletin vakti;  şimdi sessiz çığlıkların yapılan her türlü ihaneti, yanlışlığı hırsızlığı, kayırmayı gören ama buna rağmen senin için desteğini esirgemeyip yanında duran alnı Ak, gönlü Ak, mazisi Ak tertemiz yürekli dava adamlarının vakti!

Ak Parti hepimiz için bir aile, bir ülkü, bir sevda ve ülkemizle beraber hepimizin kaderi olmuştur. Ve biz bunu mazisi karanlık feto bulaşığı, arsız, hırsız, nursuz, donsuz, yolsuz, hizipçi, cemaatçi, kibirli, küstah, cahil, sevimsiz, saygısız, aile ya da arkadaş şirketi gibi lobileşen, ipi başkalarının elinde liyakatsiz, ehliyetsiz, samimiyetsiz, ekip ruhundan uzak; izzet ve şeref fakiri, kifayetsiz kişi ve gruplara bırakmamaya kararlıyız.

Ey Gönül Fatihimiz, Reisimiz, Başkanımız!

Elbette,  sen de bizi bu aklanma yolunda yalnız bırakmayacaksın. Ve partimizi 2071’e taşıyacak idealist, ehli kemal, dava adamı, şuurlu, mütevazi, liyakatli, salih niyetli, ciddi, fedakar, herhangi bir örgütün, işadamının, dış ülkenin, cemaatin, şehvetin, şöhretin vs.  piyonu olmayan, Türkiye sevdalısı, Ak kadroları tavzif edeceksin.

Reis,

Sen ne dedin biz yapmadık ki? Sen bizi, ölüme davet etsen, biz ökçesi üzerine basıp gerisin geriye gidici değiliz! Biz de şimdi,  vazifeye hazır milyonlar, sadık kardeşlerin olarak tek işaretini bekliyoruz.

 Zira şimdi Türkiye Vakti!